Firma  WIESSNER Ogrody Zimowe sp. z o.o. od kilkunastu lat specjalizuje się w budowie  aluminiowo-przeszklonych ogrodów zimowych i oranżerii oraz zabudowie werand, tarasów i balkonów. To nasze zajęcie, ale i pasja wzbogacania i upiększania najbliższego otoczenia człowieka. Opieramy się na najnowszych osiągnięciach technologicznych, materiałowych i wykonawczych. Mamy za sobą kilkaset różnego typu realizacji w całej Polsce i na terenie Niemiec.

Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji.  Od fachowego doradztwa przez projektowanie architektoniczne, szczegółowe wyceny i symulacje przestrzenne, po wykonawstwo konstrukcji, montaż i budowę obiektu w miejscu przeznaczenia. Zapewniamy także serwis własnych realizacji.

Jesteśmy firmą produkcyjną. Wytwarzamy konstrukcje we własnym zakładzie z pełnym parkiem maszynowym i wyposażeniem technicznym. Korzystamy z bazy wyspecjalizowanego transportu do przewozów wielkogabarytowych. Od lat kooperujemy ze sprawdzonymi  dostawcami  profili, okuć, szkła i materiałów konstrukcyjnych. Tworzymy zgrane ekipy wykonawcze złożone z przeszkolonych fachowców o odpowiednich kwalifikacjach technicznych i wysokiej kulturze osobistej.

Całość działalności produkcyjnej i budowlano-montażowej prowadzimy zgodnie z aktualnie obowiązującymi w Polsce standardami i normami  dla poszczególnych branż. Jednocześnie spełniamy także wszelkie warunki pozwalające nam działać na terenie Niemiec i całej Unii Europejskiej. Udzielamy zróżnicowanych gwarancji i rękojmi.

Współpracujemy z architektami  i inżynierami wielu specjalności, projektantami i dekoratorami wnętrz, ogrodnikami i firmami zakładającymi ogrody.  Cenimy sobie ich fachowe doradztwo, korzystamy z konsultacji i wsparcia na różnych etapach i w określonych okolicznościach.

Zależy nam na pracy w pełnym porozumieniu, dlatego chętnie dzielimy się doświadczeniem z tymi, którzy chcą zacząć swoją inwestycję od zadania pytań i wysłuchania odpowiedzi. Trzymamy się technicznych standardów, ale do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, żeby się o tym przekonać!

Zarząd